Поради з економії на продуктах харчування

07.11.2018

Дуже часто, плануючи витрати на поточний або наступний місяць, ми виходимо за рамки встановлених лімітів. І нерідко купуємо непотрібні речі взамін більш важливим покупкам.

Погодьтеся, вміння заощаджувати в господарстві і повноцінно годувати сім'ю – це ціла майстерність. Однак її нескладно освоїти, беручи до уваги декотрі прості поради. Як же навчитися економити кошти і зберегти якість життя на гідному рівні?

1. Не пишіть списки – встановіть додаток на смартфоні

Довгі стовпчики запланованих покупок, списані блокноти й аркуші паперу – це, звичайно, краще, ніж нічого. Але куди простіше заносити свої витрати до спеціального додатку на мобільному телефоні. Так ви точно не забудете про якусь важливу ​​покупку і зможете краще контролювати свої розходи.

Якщо ви привчите себе стежити за покупками і за необхідності корегуватимете їх у бік більш корисних – вам вдасться заощадити до 30%  бюджету.

2. Користуйтеся додатками з акціями та електронними дисконтом

Освоїти мистецтво розумної економії допоможуть дисконтні картки популярних торгових мереж і сайти-агрегатори знижок. Якщо ви часто скуповуєтесь у певних магазинах, не нехтуйте акційними пропозиціями. Відстежувати їх можна через спеціальний додаток, який збирає знижки з-понад 200 торгових мереж. Це заощадить ваш час на самостійний пошук привабливих цін і ваші гроші на товари. Також ви можете застосувати свою дисконтну картку, відсканувавши її в додатку.

3. Купуйте в потрібному місці в потрібний час

Економити – не означає купувати дешевше. Звичайно, якщо ви бачите один і той же товар за різними цінами, гріх купити дорожче. Справжня економія полягає в умінні знаходити ці пропозиції і користуватися ними собі на благо. Тому якщо ви хочете навчитись бути ощадними, навички Шерлока Холмса вам не завадять. Досвідчені господині і господарі знають, де і коли бувають найсмачніші пропозиції на улюблені товари та речі. Придбати більш якісні продукти харчування і при цьому не розоритися можна на сільськогосподарських ярмарках. До того ж, купуючи оптом ви можете розраховувати на добру знижку. Також хороші знижки можна вполювати напередодні свят та в період грандіозних розпродажів.  

4. Скупляйтесь гуртом

Хочете витрачати менше грошей? Ходіть по магазинам разом із друзями або самостійно купуйте товари гуртом, а не в роздріб. Так ви заощадите ще й час на продуктовий шопінг.

5. Прості рекомендації в побутовій закупівлі

  • Не купуйте бутильовану воду. Крім дорожнечі, якість такої води теж сумнівна. Оптимальний спосіб залишатися з грошима якомога довше – користуватися фільтром для води або замовляти воду для кулерів великими обсягами 15-20 л.
  • Не нехтуйте товарами, строк придатності яких закінчується. Як правило, за кілька днів або тижнів до кінцевої дати на етикетці товару магазини можуть скидати до 20-50% його вартості. Також можна купувати готову їжу у відділах кулінарії, яку зазвичай виставляють за зниженою ціною у вечірній час.
  • Купуйте продукти на вагу – так ви заощадите на упаковці. Ціна розсипного товару як правило на 10-15% дешевше запакованого.

Де взяти грошей, якщо їх не вистачає?

Але що робити, якщо ви все-таки вийшли за межі дозволеного і грошей все одно не вистачило? Не варто панікувати і одразу посилати повідомлення родичам і друзям із проханнями врятувати ваше фінансове становище. Кращий спосіб уникнути грошового колапсу і не зіпсувати відносини з близькими – позичити кошти у перевіреного кредитора. Наприклад, у фінансовій компанії Forza24. Тут отримати до 15 000 грн на карту можливо в будь-який час доби без довідок про доходи, поручителів і застави. Потрібно лише зовсім небагато вашого особистого часу, даних паспорта і ІПН. А гроші на вашу картку будуть зараховані миттєво.

 

 

 

Назад