Як кредит онлайн допоможе вашій кредитній історії?

25.10.2018

«Онлайн-кредит» – затребувана послуга на українському ринку кредитування. З кожним днем ​число користувачів онлайн кредитних сервісів тільки зростає. При цьому кількість прихильників банківських позик поступово знижується. Чим же пояснюється така популярність швидких кредитів на картку?

Одна з переваг позик «до зарплати» (з англ. PDL – «pay day loan») полягає не тільки в швидкому вирішенні фінансової проблеми користувача. Також періодичні кредити на невеликі суми підвищують шанси отримати соліднішу суму в іншій фінустанові. Згадайте ситуації, коли вам терміново потрібен був кредит у банку, але за недостатнього досвіду кредитування або прогалин в кредитній історії ви отримували відмову. За допомогою короткострокових позик перекрити негативний кредитний досвід – легко! Яким чином – читаємо далі.

Чому кредитна історія так важлива?

У кредитної історії зберігається весь кредитний досвід користувача: кількість, суми позик, число і розмір прострочень. Якщо ви допустили незначне прострочення один раз, це, швидше за все, воно не вплине на рішення по наступній позиці. Але при частому порушенні умов договору – шанси на схвалення кредитної заявки вкрай невеликі. Адже банк або кредитна компанія обов'язково подає запит в Бюро кредитних історій і дізнається про всі ваші порушення.

Якщо ви часто потрапляєте в скрутну ситуацію з поверненням кредиту, і у вас заплямована кредитна історія, не варто хвилюватися! Адже кредитну історію можна виправити.

Як покращити кредитну історію?

Онлайн-кредити – це зручний інструмент для підвищення рейтингу позичальника. Отримати кредит онлайн можна в інтернеті, наприклад, в сервісі Forza24. Він доступний практично для всього працездатного населення, в тому числі безробітним, студентам, пенсіонерам, домогосподаркам та фрілансерам. Головна вимога до позичальника – бути повнолітнім громадянином України і вчасно розраховуватись з компанією.

Оформивши інтернет-кредит на Forza24 і вчасно його погасивши, ви зможете поліпшити свою кредитую історію, а також підвищити до себе лояльність фінансової установи для отримання більшого кредиту. Так що швидше подавайте заявку на кредит і підвищуйте свій кредитний рейтинг!

Назад