Що таке онлайн-кредити і де їх оформити?

10.10.2018

Коли наші бажання не співпадають із можливостями, ми намагаємося витрачати менше, ну або заробляти більше. Але як бути, якщо грошей не вистачає, а вони потрібні прямо зараз? Звісно, можна позичити їх у знайомих. Однак не завжди у них є коши в той момент, коли вони потрібні. У подібних ситуаціях в нагоді стають онлайн-кредити на картку.

Чим кредит онлайн краще звичайного?

Позичати гроші під проценти можна не тільки у відділеннях фінансових установ, але і в інтернет-сервісах небанківських компаній. Онлайн-кредит – це популярна на сьогодні експрес-послуга з надання кошів на короткий строк. Його легко оформити через сайт і отримати у віддаленому режимі на картку. В Україні наразі працює понад 50 сервісів швидкого кредитування, зокрема більша частина кредитує в інтернеті.

Зрозуміло, у кожної фінансової компанії свої етапи оформлення позики. У когось є етап дзвінків клієнту, його родичам або колегам для перевірки особистості; хтось вимагає присутності у відділенні організації для підписання договору; ще у одних потрібно витратити достатньо часу на очікування рішення по заявці.

На Forza24 отримати гроші на картку можна за короткий проміжок часу, в зручному для себе місці – на роботі, вдома, офісі чи навіть у кафе. Головна умова – наявність інтернету, даних паспорта та ІПН. При першому зверненні знадобиться заповнити анкету для реєстрації в сервісі, а в подальшому вже нічого заповнювати не доведеться. Слід лише ввести номер свого мобільного і увійти до особистого кабінету.

Скільки коштують інтернет-кредити?

Онлайн-позики більш ризикові, ніж банківські, адже для їх отримання не потрібно бути офіційно працевлаштованим, готувати довідку про доходи, забезпечувати заставою або поручителем. Фізично ви нічого не підписуєте і ні з ким не зустрічаєтесь. Але фінансові компанії, як і банки, теж перевіряють клієнтів. Наприклад, за скан-копіями документів і за інформацією, взятою з кредитних історій позичальників. Однак і цього іноді недостатньо, щоб переконатися в благонадійності клієнта і видати йому кредит.

З цих міркувань кредитори інтернет-сервісів і підвищують вартість своїх позик, щоб убезпечити себе від можливих ризиків.Тому сервіси онлайн-кредитування будуть корисними більше тим, кому потрібен саме короткострокова позика.

У Forza24 онлайн видають суми до 15 000 грн від 5 до 180 днів, вони не створюють великого навантаження на бюджет користувача. До того ж, онлайн-кредити використовують лише для задоволення термінових потреб, наприклад, на:

• життєво необхідні речі (лікування, їжа);

• щоденні покупки, прожиття до зарплати;

• непередбачені витрати (подарунки близьким, придбання речей, послуг за акційними цінами і т. п.).

Як оформити кредит через інтернет?

Щоб отримати позику в компанії Forza24, потрібно пройти декілька етапів:

1. Реєстрація на сайті (заповнення анкети). В неї буде потрібно внести загальну, контактну, соціальну, фінансову інформацію, а також вказати, чи є у вас кредити в інших установах, чи були прострочення тощо.

2. Очікування відповіді сервісу. Forza24 обробляє заявки в онлайн-режимі, на що зазвичай іде небагато часу.

3. Підписання кредитного договору – за позитивної відповіді. Як тільки ви ставите позначку про згоду з умовами договору, він автоматично набуває чинності.

Потрібна сума буде перерахована на вашу картку відразу після активації договору. Зазвичай гроші надходять користувачам компанії впродовж декількох хвилин, але декотрі банки проводять зарахування коштів довше – до трьох робочих днів.

Назад