Онлайн-консультації провідних лікарів

24.01.2020

Однією з причин, через які люди беруть кредити, є проблеми зі здоров'ям.

Щоб їх вирішити, перш за все треба відвідати лікаря. Тільки він може точно поставити діагноз, визначити серйозність ситуації, і призначити ефективне лікування.

Щоб не чекати консультації і не витрачати зайвий час на черги - ви можете використовувати онлайн-сервіс медичних консультацій. Через нього ви можете поспілкуватися з лікарем потрібного профілю по відео- або аудіозв'язку.

Яку допомогу можна отримати завдяки онлайн-сервісу?

У штаті є лікарі загального профілю (терапевти і педіатри), і фахівці вузьких напрямків.

Консультації можуть проводитися для різних категорій клієнтів і для різних завдань:

 • профілактичні - якщо у вас немає проблем зі здоров'ям, або вони були, але в минулому, і ви не хочете, щоб вони з'явилися;

 • планові - якщо є симптоми, що турбують (якщо прийом не вимагає особистої присутності), але не ясна причина їх появи;

 • якщо діагноз вже відомий - вам можуть прописати ліки, призначити діагностику або здачу аналізів (якщо вони не робилися, і їх потрібно зробити, щоб уточнити поточний стан організму), призначити процедури, або направити до фахівця потрібного профілю;

 • в надзвичайній ситуації - якщо різко погіршився стан (через травму, хвороби, або з незрозумілих причин): вам пояснять, що робити на місці, куди звертатися і що говорити;

 • при плануванні дитини, вагітності, або для профілактики захворювань або лікування дитини.

Консультації можуть проводитися і в якості «додаткових»: якщо ви вже були на реальному прийомі в іншого лікаря, але хочете отримати ще одну думку. Або якщо ви забули / не зрозуміли щось з того, що вам сказали на прийомі, і хочете почути розгорнуті подробиці.

Якщо ситуація вимагає особистого візиту в лікарню - у нашого сервісу є партнерський медцентр. Він має власний стаціонар, діагностичний центр і великий штат лікарів різних профілів.

Як користуватися?

Щоб отримувати консультації лікарів - треба створити обліковий запис на сайті сервісу онлайн-консультацій, вибрати тарифний план (кількість місяців) і оплатити його.

Для реєстрації профілю потрібно вказати свій мобільний телефон і e-mail. Доступ до облікового запису відкриється на наступний день після оплати - тому бажано зареєструватися заздалегідь (щоб не чекати зайвий день, якщо знадобиться консультація).

Інтерфейс особистого кабінету досить простий: треба просто вибрати лікаря потрібної спеціалізації, і відправити запит на «прийом». Якщо це черговий терапевт - він відповідає зазвичай протягом 2-3 хвилин в будь-який час доби. Якщо це профільний фахівець - чекати можна трохи довше.

У вашому профілі буде зберігатися вся інформація про проведені прийоми. Так ви зможете надати її іншим лікарям, якщо знадобиться.

Переваги сервісу

З основних переваг можна виділити:

 • не треба нікуди ходити (при поганому самопочутті або з травмою добиратися до лікарні складніше, а іноді і взагалі неможливо);

 • економиться декілька годин часу, які пішли б на черги і дорогу до лікарні і назад;

 • не треба відпрошуватися з роботи, щоб відвідати лікаря (якщо ви не на лікарняному);

 • немає ризику заразитися від інших хворих, як при реальному відвідуванні лікарні;

 • підписка на сервіс коштує набагато дешевше, ніж реальні консультації;

 • в штаті - лише практикуючі фахівці (які зараз працюють в лікарнях);

 • великий вибір фахівців, до яких можна звернутися за консультацією.

Оформити передплату на такий сервіс корисно всім, без винятку - і молоді, і дорослим людям, і сім'ям з дітьми, і людям похилого віку. Навіть якщо ви абсолютно здорові - за допомогою сервісу онлайн-консультацій з лікарями, ви зможете зберегти своє здоров'я на довгі роки, і вчасно виявляти і запобігати проблемам.

Назад