Як продати свій особистий бренд

16.09.2019

Напевно, кожен із нас хоч інколи мріє працювати сам на себе, створити особливий, неповторний продукт та прославити його і своє ім’я на всю країну.

Особистий бренд – це індивідуальний продукт із цікавою, унікальною «родзинкою». Для прикладу, хороший дизайнер одягу – це людина, яка грамотно створює та шиє одяг і та аксесуари. А от Dolce & Gabbana – відомий бренд, котрий вважається синонімом якості, ексклюзивності та втілення зухвалих експериментів.

Як зробити свій особистий бренд популярним та заявити про себе на весь світ – про це йтиметься далі.

Поради, що допоможуть вам реалізуватись

В Україні доволі багато брендів здобули визнання на всю країну. До ТОП-рейтингів входять компанії, одні з яких надають послуги, інші – продають товари. Щоб стати справді цікавим покупцям і в майбутньому потрапити до престижної класифікації, варто взяти до уваги наступні настанови.

1. Дізнайтесь, чи цікаві ви своїй цільовій аудиторії (ЦА). Запропонуйте свій продукт певній групі людей, проведіть його «дегустацію» і зрозумійте, чи популярний вид послуги або продукту ви надаєте.

2. Виділяйтесь серед інших. Потенційні клієнти завжди «їдять» очима, тому задумайтесь про створення ефектного логотипа, гучного слогана, одним словом – зробіть усе, аби вас впізнавали серед конкурентів. Корисно у цій справі залучувати PR-компанії. Хоча вартість таких послуг є досить високою, їх ефективність вас не розчарує. А якщо бракує грошей – сервіс Forza24 допоможе отримати онлайн гроші на просування вашого особистого бренду швидко та без проблем.

3. Розвивайтесь та ідіть в ногу з часом. Періодично змінюйте свій імідж відповідно до вимог часу та вашої ЦА. Спробуйте додавати інновації в продукт, розкривати свої послуги та вміння з різних сторін. Не бійтесь експериментувати і розширити кордони свого бізнесу!

Універсальні рецепти просування особистого бренду

Створивши та реалізувавши свій бренд, варто замислитись про його розкрутку та продажі. Звичайно, вид просування залежить від специфіки обраної галузі в бізнесі, проте є і загальні методи:

  • Посувайтесь через соціальні мережі. Створюйте та ведіть сторінки, залучайте рекламу і пости в тематичних спільнотах, які будуть цікавими потенційним покупцям.
  • Публікуйтесь у ЗМІ. Репортажі про вас та цікаві історії стануть хорошим приводом для інформування про себе.
  • Користуйтесь зовнішньою та друкованою рекламою, де розмістіть логотип, слоган та назву компанії.
  • Створюйте трендові заходи і події, цікаві вашим шанувальникам. Пам'ятайте, що навіть плітки або скандали, пов'язані з вашою персоною, мають значення, якщо змушують про вас говорити!

Робіть гарні жести і ставайте спонсорами свят, а також залучайте партнерів. Шукайте людей, які дійсно зацікавилися вами і готові інвестувати у ваш майбутній прорив. А якщо таких вкладень буде недостатньо – Forza24 прийде на допомогу. Отримайте онлайн позику за декілька хвилин на потреби для вашого бізнесу і забудьте про труднощі з грошима.

Звичайно, в одній статті складно вмістити всі методи розкрутки особистого бренду, але головний принцип завжди залишається незмінним: робіть щось оригінальне – тоді успіх і визнання не змусять довго чекати

Назад