Як заробляти в Instagram?

30.08.2019

Сьогодні «Інстаграм» вважається однією із найпопулярніших соціальних мереж. Ще з часу заснування він перетворився на потужний майданчик не лише для спілкування, а й для ведення бізнесу. В Україні цією соціальною мережею користуються понад 7 мільйонів людей різної вікової категорії. За цьогорічною статистикою користувачі сервісу перевіряють стрічку новин мінімум 3 рази на день та здійснюють понад 300 000 покупок. Заробіток, орієнтований на публіку Instagram, є доволі прибутковим. Проте отримати дохід в цій мережі може не кожен.

Погодьтесь, що підводні камені є в будь-якому способі заробітку, адже для кожного з них потрібні конкурентні та незвичайні ідеї, вільний час для розвитку сторінки та стартовий капітал. Якщо з першими двома пунктами ви мусите опиратись лише на власну ініціативу, то з останнім – з радістю допоможе сервіс онлайн-кредитування FORZA24. Гроші в кредит на відкриття власної справи – сьогодні це не проблема.  А от, як правильно обрати напрям для бізнесу в Instagram та не потерпіти невдачі, читаємо далі.

Заробіток на «лайках»

Існує безліч видів ведення бізнесу в Instagram. Ми розповімо вам про найпоширеніші з них.  Почнемо з самого простого та цікавого – заробіток на вподобаннях. Цей спосіб підійде для людей, які не дуже хочуть вникати в суть рекламних технологій. У Всесвітній павутині є  спеціально розроблені сервіси, що дають змогу за одне вподобання отримати близько 20 копійок. Так, звичайно, сума ця мізерна, проте завдань на сервісах є мільйони, усі вони займають мінімум часу, а от від більшої кількості акаунтів ваші онлайн гроші будуть лише збільшуватись. Для прикладу, ознайомтесь з проектом Bestliker, створеним спеціально для заробітку на «лайках» в Instagram та Facebook.

Продаж фотознімків

Ще один спосіб заробітку в «Інстаграмі» – продаж фотографій. У наш час не потрібно бути професійним фотографом, аби мати дохід від знімків. Варто просто відвідувати красиві місця, надихатись неймовірними краєвидами та ловити цікаві моменти. Продаж фото на фотостоках в соціальних мережах досить прибутковий бізнес, проте зазвичай вимогливі покупці бажають отримати якісні фото великого розміру, тому варто все-таки придбати хороший фотоапарат. Нові та справді якісні товари для фотозйомок потребують чималих вкладень, але їх «ціна – якість» виправдана на 100%. Допомогти придбати фотоапарат та усі комплектуючі за декілька хвилин здатний онлайн-сервіс швидких кредитів FORZA24.

Реклама та послуги

Не менш популярний спосіб – заробіток на рекламі. Такий вид доходів підійде для вже розкручених акаунтів із достатньою кількістю користувачів. Ви можете розміщувати рекламні пости від партнерів, цікаві вашій аудиторії, а вартість одного такого задоволення коливатиметься від 250-500 грн і вище. Не менш прибутковим може стати просування послуг дизайнерів, стилістів, візажистів чи масажистів, не виходячи за межі квартири. Однак свою робочу сторінку потрібно наповнити різноманітними зображеннями видів робіт, і чим більше – тим краще, адже потенційний клієнт у сфері послуг купує очима.

Продажі товарів

Ще з 2015 року на арену популярності в соціальних мережах вийшли продажі товарів.  Сьогодні «Інстаграм» переповнений магазинами із різноманітними товарами. Ви можете створювати власні сторінки і продавати там абсолютно усе, починаючи від брелоків, одягу, білизни, закінчуючи побутовою технікою та прикрасами зі справжнього золота.

Знайти товар для продажів можна на різних закордонних і вітчизняних сайтах. Та щоб перші продажі були швидкими і успішними, варто попіклуватись про розкрутку своєї сторінки. Можна попросити допомоги у відомих блогерів чи домовитись про співпрацю з іншими магазинами. Проте ці послуги не з дешевих. У середньому блогери з аудиторією від 500 000 підписників просять за розміщення рекламного посту від 5 000 до 25 000 тисяч гривень, тому для початку варто детально продумати план дій.

Кожна бізнес-ідея чи то в Instagram, чи то на інших онлайн-майданчиках, потребує стабільних інвестицій та безпечних партнерів. FORZA24 – сервіс оперативного фінансування із вигідними умовами, який допоможе вам розпочати будь-яку справу легко та швидко!

Назад