Де оформити споживчий кредит на покупки?

10.07.2019

До зарплати ще далеко, а ви вподобали у магазині телевізор чи смартфон за привабливою ціною? Звичайно, можна позичити гроші у друзів або родичів. Можна придбати товари на виплат і вносити щомісячні платежі з комісією. Але не завжди це зручно, адже послуга доступна не на весь асортимент, і часто вподобаний продукт купити в розстрочку неможливо. Які є ще варіанти отримання коштів на споживчі потреби?

Де отримати споживчий кредит на товари?

Оформити кредит на придбання техніки, електроніки та інших товарів чи послуг можна як в банках, так і небанківських організаціях України. Суть їх полягає в переказі коштів не покупцеві, а відразу на рахунок торгової компанії. Тобто клієнт замовляє продукт на сайті або безпосередньо в магазині, але оплату фізично проводить банк.

Такий кредит обійдеться дорого, оскільки доведеться платити ще й комісійні торговому партнеру і готувати значний пакет документів. А якщо чогось бракуватиме – купити товар моментально не вийде.

Один із варіантів споживчого кредитування – розстрочка. У цьому випадку позичальник сам вносить рівні суми на рахунок магазину згідно з графіком платежів. А оплату здійснює або власними грошима, або із встановленого на картці кредитного ліміту. Фінансова установа може також ввести приховані комісії на платежі. У разі затримки із оплатою гроші можуть списуватися з кредитного ліміту з підвищеними процентами.

Водночас у небанківських компаніях взяти споживчий кредит простіше. Отримати позику в мікрофінансових організаціях (МФО) можна на будь-які цілі – для цього не потрібні довідки про доходи, застава і поручителі. Такі позики видаються за паспортом та ІПН, прямо на сайті, без візитів відділень чи магазинів.

Як отримати споживчий кредит онлайн?

Оформити кредит онлайн можливо у фінансовій компанії Forza24. Тут видають позики онлайн на будь-які цілі за лічені хвилини.

Щоб його оформити, слід:

- вибрати суму позики на головній сторінці сайту;

- заповнити анкету (новому клієнтові знадобиться зареєструватися в системі);

- дочекатися рішення менеджера по заявці (декілька хвилин);

- після схвалення кредиту прийняти умови кредитного договору і отримати гроші на картку.

Назад