Як вигідно оформити кредит до зарплати

21.06.2019

Кредит онлайн – послуга, яка міцно увійшла в наше життя разом із безготівковими розрахунками. У ситуаціях, коли виникають непередбачені витрати, але вільних грошей в цей момент немає –  зламалася пральна машина чи автомобіль, потрібно придбати речі на відпочинок чи зібрати дитину в школу – вихід є. Оформіть швидку позику і вирішіть фінансове питання за лічені хвилин.

Що потрібно для отримання онлайн-кредиту?

Взяти кредит онлайн на термінові потреби можливо в мікрофінансових організаціях або в банках. Однак на відміну від фінансових установ, в МФО отримати гроші набагато простіше і швидше. У багатьох компаніях не знадобиться і зовсім відвідувати відділення і спілкуватися з менеджером.

Якщо в банку як правило кредитують позичальників від 21-го року, то в мікрокредитуванні онлайн позика доступна з 18 років.

І найважливіша відмінність банку від МФО – це вимога довідки про доходи. У МФО вона не знадобиться. Із документів необхідні зазвичай лише паспорт громадянина України, ІПН і банківська картка для зарахування грошей.

Онлайн-кредит на картку у фінансовій компанії Форза24 можливо отримати громадянам з 18 років за наявності тільки паспорта, ІПН, карти і мобільного телефону. Гроші будуть у вас усього за 20 хвилин (при першому зверненні) і за пару хвилин – надалі. Клієнту доступні декілька сум кредиту до 5 000 грн без відсотків та за фіксовану вартість. Ви також можете повернути кредит достроково, погасивши лише фактичний строк користування.

Що впливає на рішення про видачу позики?

На позитивне рішення за кредитом впливають такі чинники:

- коректність введення особистих даних до анкети при реєстрації;

- наявність позитивного досвіду кредитування в фінансових установах (бажано);

- дотримання умов кредитного договору і відсутність прострочень.

Якщо ви покажете свою активність і фінансову дисциплінованість, будьте впевнені в зворотному позитивному ставленні кредитора до себе.

Як оформити кредит онлайн на карту в Forza24?

Для того, щоб отримати гроші до зарплати в нашому сервісі, вам знадобиться:

1. Зайти на головну сторінку сайту https://forza24.com.ua/.

2. Вибрати бажану суму і натиснути кнопку «Оформити кредит».

3. Зареєструватися в сервісі (якщо ви новий клієнт), заповнивши необхідні поля анкети.

4. Дочекатися рішення з компанії за короткий проміжок часу, яке надійде у SMS на вказаний номер мобільного.

5. При схваленні заявки – прийняти умови договору і отримати гроші на картку, яку ви прив'язали до свого облікового запису.

Якщо вам терміново потрібно прожити до зарплати, не варто позичати гроші в борг у родичів або друзів. А пов'язувати себе фінансовими зобов'язаннями варто лише з компаніями, яким ви можете довіряти. Forza24 надає своїм клієнтам вигідні тарифи та зручні способи оформлення швидкої позики на картку без черг та зайвої трати часу.  

Назад