Чи можливо отримати кредит безробітному, якщо ви не без роботи?

11.06.2019

В Україні багато працюючих громадяни не можуть користуватися кредитами від фінансових установ через відсутність єдиного документа – довідки про доходи. Одні отримують зарплату в конвертах, інші – на картки. І ті, і ті позичальники зіштовхуються із відмовою у видачі кредитних коштів. Але всі розуміють, що довідка про доходи – це лише фіксування на папері розміру заробітку. Насправді люди можуть отримувати доходи і без цього документа.

Кредит безробітним в Україні видають небагато банків і мікрофінансові організації (МФО). Якщо у фінансовій установі процес видачі позики зазвичай ускладнюється високими вимогами до позичальника (до віку, трудового стажу), то в МФО взяти кредит онлайн можна без доказів платоспроможності.

Нюанси видачі позики безробітним у банку

При оформленні позики у фінансовій установі без довідки про доходи – не чекайте на занадто великі суми. Також банки вам точно відмовлять в іпотеці та автокредитуванні. У певних банках, наприклад, Альфа-банку, можете розраховувати на схвалення кредитного ліміту по картці або заявки на позику – до 5 000 грн, за наявності позитивної кредитної історії.

Якщо ви працюєте неофіційно, то для видачі позики вам знадобиться надати інші гарантії повернення кредитних коштів: повідомити контакти з роботи (телефон відділу кадрів або керівника компанії); показати документи на житло або машину. У будь-якому випадку це лише підвищить ваші шанси на отримання позики.

Безробітним із позитивною кредитною історією можна спробувати отримати кредит на картку в Monobank – зазвичай кредитні ліміти там вищі, ніж в інших фінансових установах країни. Знову ж таки важливо, щоб у вас був хороший фінансовий профіль у Бюро кредитних історій. 

Спочатку бажано просити невеликі суми – якщо ви покажете банку свій серйозний настрій і будете вчасно погашати борг, то в майбутньому зможете розраховувати на більші суми.

Як оформити кредит на картку в МФО

Якщо у вас виникнуть труднощі з оформленням банківської позики, ви завжди можете звернутися в МФО, які видають кредити в експрес-режимі. Вони лояльніші до позичальників. Чи дадуть позику офіційно безробітним? Швидше за все так, ніж ні. Адже високі ставки на кредити покривають ризики неповернення коштів. Більшість компаній пропонують перший кредит під 0,01%. Великі суми тут не видадуть, при першому зверненні зазвичай схвалюють до 4000-5000 грн, в подальшому – до 15 000 грн на банківську картку.

Оформивши кредит онлайн у небанківських організаціях, уважно вивчайте умови кредитування, особливо розмір переплати. Декотрі компанії навмисно завищують вартість кредиту, як наслідок – у річному перерахунку ставка досягає 800%. Інші вписують купу додаткових пунктів у договір, про які позичальники дізнаються вже в процесі користування грошима (приховані комісії за відкриття, дострокове погашення позики тощо).

Якщо ви не знаєте, який кредит вам краще оформити – зверніться в наш сервіс – Forza24. У нас ви точно не зустрінете прихованих платежів і високих %. У компанії фіксована картість позик, без наразування процентів. 😊

Назад