Чим споживчі кредити відрізняються від мікрокредитів?

28.05.2019

Споживчі кредити – це різновид цільових кредитів, які видаються фінансовими установами на різні товари або послуги. Оформляються вони безпосередньо в торговій точці партнера фінансової установи, а гроші за придбаний продукт відправляються прямо на рахунок продавця.

Оскільки цей вид кредитів ніяк не забезпечується, він вважається найбільш дорогим серед інших кредитних продуктів. Водночас споживчі позики на відміну від мікрокредитів мають цільове призначення. У яких ситуаціях може знадобитися той чи інший вид позики?

На які цілі оформляється споживча позика?

Найчастіше люди беруть споживчі кредити на такі групи товарів та послуг:

- придбання побутової, комп'ютерної техніки, електроніки;

- покупку одягу, взуття, аксесуарів, ювелірних виробів, речей для дому;

- оплату освіти, лікування, урочистих заходів, подорожей (зокрема, придбання квитків);

- перекредитування (оплата позики в іншій організації).

Умови видачі споживчого кредиту в банках

Щоб оформити споживчий кредит у фінансовій установі, вам знадобиться підготувати пакет документів, а саме:

- довідку про доходи (цей документ потрібен обов'язково, якщо у вас немає в обраному закладі відкритих кредитних карт або інших гарантій вашої кредитоспроможності);

- паспорт та ІПН.

Більше шансів на схвалення кредиту буде у позичальників із позитивною кредитною історією і за наявності поручителів.

Як отримати кредит в МФО?

Якщо ж ви не хочете повідомляти банку, на що мають намір витратити кошти, вам краще оформити кредит в мікрофінансової організації, наприклад, на Forza24. На відміну від банківських споживчих позик, кредити «до зарплати» (pay day loan) покликані вирішити термінові фінансові питання людей, уникаючи звернень до родичів, до поручителів і збирання довідок про доходи.

Процес оформлення позики проходить повністю онлайн: починаючи з моменту подачі заявки і закінчуючи зарахуванням коштів на картку. Ви можете отримати бажану суму грошей (від 1000 до 3000 грн) перебуваючи вдома, на роботі, в магазині, кафе, офісі або на навчанні. Достатньо лише сплатити разову комісію за користування кредитом і вуаля - ваша проблема вже вирішена!

Мікрокредити від Forza24 можуть стати чудовою альтернативою банківським споживчими позиками, коли на бажану покупку грошей наразі не вистачає. Окрім того, ви позбавите себе від залежності купувати товари в кредит. Отримавши невеликі суми в компанії Forza24, ви зможете моментально закрити своє фінансове питання і не влізти у боргову яму. Адже відкрити кредитну лінію нескладно, складно розрахувати свої сили на повернення кредиту.

Назад