Як і скільки можна заробити на випічці

11.03.2019

Якщо слова «капкейки», «мафіни», «кейк-попси» або «Празький торт» вас не дивують, а надихають на кулінарні подвиги, тоді час подумати про заробіток на випічці і своїх додаткових талантах.

Як підготуватися до запуску продажу?

На самому початку справи потрібно задуматися над такими запитаннями:

- який вид продукції ви хочете виготовляти (пряники, мафіни, пироги, торти, хлібобулочні вироби);

- якою сумою готові ризикнути?

- кому і де будете здавати готові вироби?

- як формується ціна?

- як вести облік витрат і визначати прибуток?

Припустимо, ви фантастично готуєте пироги. Насамперед визначте масштаби того, як заробити на випічці. Якщо ви хочете відкрити власне виробництво, доведеться пройти державну реєстрацію, а також подумати про оренду приміщення. Водночас для старту невеликого сімейного бізнесу відмінно може підійти ваша власна квартира. При цьому треба подбати про унікальність товару та аудиторію збуту. Адже чим менше продукції ви будете готувати, тим унікальнішою і дорожчою вона повинна бути, щоб витрати не перевищили доходи.

Помізкуйте, під яким логотипом плануєте збувати продукцію, обов'язково вивчіть рецептуру, додайте свого авторського почерку, придумайте форму пирогів. Спочатку можете готувати, наприклад, лише солоні, потім потихеньку освоювати технології солодких пирогів з різними начинками і поєднанням різних інгредієнтів.

Як продавати випічку?

Для успішних продажів продукції власної міні-пекарні вам знадобиться:

- підготувати обладнання для випічки (знадобиться хороша духова шафа, а також різне кондитерське приладдя);

- завести сторінки в Інстаграмі та на Фейсбуці (бажано спочатку і там, і там, щоб відчути, де саме ваша аудиторія);

- подумати, як красиво презентувати випічку (особливо, якщо ваша основна площадка збуту – онлайн-ресурси), для чого доведеться вивчити мистецтво фотографії або звернутися до професійного фотографа).

Також має значення зовнішній вигляд виробу, тому бажано подбати про органічне поєднання кольорів і композиції, глазурі і кремів, а також про тренди в кондитерській справі.

Де збувати продукцію?

Окрім популярних онлайн-каналів, не ігноруйте і традиційні способи реклами – «сарафанне радіо», друзів, колег, промоутинг (роздачу листівок), візитки. Коштують ці інструменти просування копійки, а «вихлоп» на початковому етапі може статися саме завдяки ним.

Якщо ви маєте намір розвинути бізнес до чималих масштабів і вийти на вітчизняний ринок, потрібно скласти бізнес-план з урахуванням формату і локацій майбутнього закладу. Що ви більше хочете? Просто випікати торти на замовлення, збувати продукцію в магазинах чи створити щось унікальне, наприклад, власну кондитерську або кав'ярню, де будете продавати свіжу випічку. Звісно, в останньому випадку витрати будуть іншими, як і спосіб реалізації.

Стартовий капітал на відкриття міні-пекарні

Логічне запитання – скільки коштів знадобиться на організацію невеликої пекарні? Щоб зрозуміти рівень вкладень, складіть детальний бізнес-план із розрахунком майбутніх витрат. Наприклад, вам потрібно порахувати, скільки грошей піде на випічку 20 пряників. Знадобиться придбати:

Продукти:

- борошно (1 кг пшеничне) – 10 грн;

- цукор (1 кг) – 17 грн;

- вершкове або рослинне масло (300 г) – 50 грн;

- яйця (10 штук) – 28 грн;

- прянощі, розпушувач (кілька пакетиків) – 40 грн;

- суха основа для глазурі – 10-20 грн.

Разом: 160 грн

Кухонне приладдя (багаторазового використання):

- силікований килимок – 40 грн;

- формочки для пряників (20 штук) – 200 грн;

- насадки для глазурі – 150 грн.

Всього: близько 400 грн.

Також потрібно врахувати ваш час на роботу. Він буде залежати від вашого рівня підготовки, вправності, швидкості навчання і оригінальності розпису. Мінімальний заробіток в Україні на сьогодні становить 20 грн на годину. Значить, ваші 2-4 години роботи коштуватимуть 80 грн.

Якщо скласти всі витрати, плюс врахувати амортизацію духової шафи, витратних матеріалів, оплату вашої праці, додати мінімум 10% прибутку, то собівартість 1 пряника складе близько 10 грн. За раз ви спечете й розпишете, припустимо, до 20 штук. Таким чином, виручка без урахування витрат становитиме 200 грн. Вирахувавши затрати, ваш заробіток вийде близько 100 грн. Звичайно, це небагато, але рівень доходу залежатиме від рівня вашої майстерності, обсягу продажів і вміння продавати. Останнє, до речі, може бути важливіше попередніх двох умінь.

Якщо ви плануєте відкрити свою справу з випікання смачних десертів або хлібобулочних виробів і у вас достатньо досвіду, але грошей не вистачає, звертайтеся в компанію Forza24 і вирішіть фінансове питання за короткий проміжок часу!

 

 

 

 

 

Назад