Де взяти гроші на подарунки

27.02.2019

Добре, коли у вас є фінансовий резерв, який можна за необхідності витратити. Але часто буває так, що в гаманці порожньо, а вас несподівано запросили на день народження. Не потрібно панікувати і одразу ж трясти родичів. Гроші на подарунки можна знайти іншим, більш простим і зручним способом. Наприклад, взяти кредит на картку в сервісах онлайн-кредитування.

Якими можуть бути ідеї бюджетних подарунків

Якщо ви обмежені в коштах, звичайно, в першу чергу розгляньте варіанти недорогих подарунків. Це може бути оптимальним виходом із ситуації.

Ідеї ​​подарунків залежать від уподобань іменинника, вашої фантазії, ну і звісно ж, від розміру вашого гаманця. Безпрограшний варіант – вироби своїми руками, якщо ви вмієте і любите цю справу. Другу чи подрузі можна подарувати запрошення на навчальний захід або майстер-клас на тему інтересів. Другій половинці – влаштувати романтичну вечерю в домашній, спокійній обстановці. А якщо ви володієте якимось талантом, наприклад, вмієте грати на гітарі чи саксофоні, виконати улюблену композицію іменинника/иці в затишному ресторані буде неодмінно кращим подарунком.

Утім, пропозиції бувають різні, але навіть невеликі презенти коштують грошей. І якщо ви хочете якось особливо привітати людину, але в цей момент відчуваєте фінансову скруту – зверніться у фінансові компанії за позикою.

Отримайте гроші в будь-який час доби

Наприклад, у сервісі онлайн-кредитування Forza24 заявки на кредити обробляються цілодобово, в ручному режимі. Тому в компанію можна звернутися в будь-який час, навіть уночі, у вихідні та святкові дні.

Так, перший кредит оформляється близько 20 хвилин, з яких більше часу займає реєстрація нового користувача. Заявка на повторний кредит оформляється вже за декілька хвилин, так як не потрібно повторно вводити свої дані.

На перший кредит діє приваблива пропозиція – денна ставка 0,01%. Лише уявіть, усього за 10 копійок на день ви зможете взяти гроші в борг на 10 днів і придбати подарунок на суму до 4 000 грн (саме стільки доступно новому користувачу). А якщо ви вже є клієнтом компанії, можете розраховувати на суму до 15 000 грн.

Умови отримання кредиту

У компанії Форза 24 діють лояльні умови кредитування. У ній можуть отримати позику особи, які досягли 18 років за наявності паспорта, ІПН і особистої банківської картки. Розмір доходу не має значення, а застава і поручителі не потрібні.

Але щоб вашу заявку на кредит відразу ж затвердили і ви змогли вчасно купити бажаний подарунок, обов'язково слід:

- перевірити свою кредитну історію на наявність прострочень та інших «прогалин», якщо ви вже зверталися у кредитні сервіси;

- закрити діючі позики в інших фінансових установах (цей фактор теж впливає на прийняття рішення по заявці);

- коректно вводити особисті дані при заповненні анкети на сайті (помилка, наприклад, у цифрах паспорта або у вашому прізвищі зводить нанівець затвердження заявки).

Іноді вчасно надана підтримка може вирішити багато. Тому якщо вам терміново потрібно комусь зробити подарунок, пам'ятайте, що у вас під рукою є надійний і оперативний фінансовий помічник, як Forza24.

 

 

 

Назад