Як знайти кошти в найшвидший строк?

28.09.2018

Короткострокові кредити - найкраще рішення финансових проблем. Коли не вистачає коштів на необхідні речі, потрібно закрити кредит у інших фінансових установих, оплатити рахунки, або просто на новенький гаджет - зверніться до кредитного сервісу FORZA24 

Бракує грошей на щоденні витрати, оплату рахунків або на важливі покупки? Відставити паніку! Знайти кошти без довідок, турбування друзів і родичів, довгих черг – можна в сервісах експрес-кредитування.

Що таке експрес-кредити і де їх взяти?

Навіть найвідданіші друзі не завжди можуть виручити вас у скрутну хвилину. У форс-мажорних ситуаціях, коли гроші потрібні терміново, а до зарплати ще далеко, чудово допомагають експрес-кредити. З ними ви не залишитеся без грошей у відповідальний момент.

Експрес-кредити – це вид короткострокових позик, орієнтованих на оперативне вирішення фінансових питань споживачів. Як правило, їх видають на строк до 30 днів під певний відсоток на день. Отримати кредит можна від півгодини до декількох хвилин.

На відміну від банківських позик, цей вид кредитування не потрібно забезпечувати заставою або поручителями, не знадобиться підтверджувати свою платоспроможність, збираючи документи про доходи. Зазвичай для отримання кредиту достатньо одного паспорта та ІПН, а також наявності банківської карти, якщо позика оформляється онлайн.

Де отримати кредит на вигідних умовах?

Отримати гроші можна декількома способами. Відкрити кредитну картку в банку, відвідати відділення фінансової організації, або ж оформити кредит на сайті онлайн.

Щоб відкрити кредитку, необхідно відповідати ряду вимог. Як правило, банки звертають увагу на:

  • регулярність надходження коштів на ваш банківський рахунок;
  • розмір доходів, хоча він не обов'язково повинен бути офіційним;
  • наявність записів у вашій трудовій книжці;
  • кредитні картки доступні працевлаштованим громадянам лише з 21 року, тому у студентів або пенсіонерів немає жодних шансів на отримання такого виду кредиту;
  • має значення і кредитна історія клієнта.

Щоб отримати позику у відділенні фінансової компанії, знадобиться витратити час на візит і близько 20-30 хвилин на оформлення. Від позичальників зазвичай вимагають стабільний дохід, вік 18 років і надання паспорта з ІПН під час звернення. В офлайн-точках гроші видають готівкою.

В онлайн фінансових організаціях отримати кредит в рази швидше і менш клопітно, ніж у банках чи небанківських установах. Тут кошти надходять на картку відразу після схвалення заявки. Наприклад, у фінансовій компанії Forza24 доведеться витратити до 20 хвилин особистого часу – на реєстрацію і очікування рішення менеджера. А зарахування грошей на картку відбувається миттєво.

Завдяки онлайн-кредитами, які можна легко взяти на Forza24, люди вирішують свої фінансові проблеми швидко, комфортно, не покидаючи будинок або офіс. Щоб отримати фінансову допомогу в компанії, слід бути повнолітнім громадянином України, знати дані свого паспорта, ІПН та реквізити особистої банківської картки. Заявки розглядаються співробітниками впродовж 10 хвилин, без дзвінків і марнування часу.

Назад