Сервіси з економії особистих фінансів

18.12.2018

Контролювати особисті та сімейні фінанси не так складно, якщо перетворити цю справу на звичку. А якщо до процесу підключити всіх домочадців – управляти сімейним бюджетом стане ще легше. Які ж онлайн-сервіси допоможуть вам створити довготривалі та міцні стосунки з особистими фінансами?

Варто звернути увагу, що одні програми підтримують функцію доступу для багатьох користувачів, інші розраховані лише на індивідуальні витрати. При цьому за можливість додавання декількох облікових записів або деяких додаткових опцій (ведення бюджету, додавання категорій витрат) розробники стягують окрему плату.

HomeMoney

Сервіс призначений для ведення особистих витрат і доходів, фінансового планування на певний період. За його допомогою користувач оптимізує розходи, складає бюджет, а також модерує витрати й доходи всіх членів сім'ї – за необхідності. Тут є можливість вести облік в декількох валютах і планувати витрати за категоріями: депозити/кредити, комуналка, транспорт, їжа, здоров’я, розваги, оплата рахунків тощо.

«Дзен-мані»

Поліфункціональний сервіс домашньої й особистої бухгалтерії, який допомагає оптимізувати витрати. Додаток дозволяє додавати регулярні і поточні транзакції, імпортувати дані і грошові операції з карткових рахунків, в тому числі і з електронних гаманців. За допомогою програми ви можете отримувати докладний аналіз розходів і доходів в будь-якій валюті, включаючи криптовалюту. «Дзен-мані» доступний і для користувачів країн СНД.

Home.finance

Комплектувальник фінансових інструментів й ведення домашньої бухгалтерії від вітчизняних розробників. На ресурсі представлено декілька різних додатків, які доступні лише для ПК і на мобільних телефонах Android. За допомогою програми «Домашні Фінанси» вносити нові витрати і доходи можна офлайн: в магазині або біля банкомату, зберігаючи їх у пам'яті пристрою. Додаток дозволяє вносити всі типи операцій, переглядати поточні і минулі бюджетні періоди, редагувати списки категорій, рахунків та віджетів, змінювати основну валюту акаунту тощо.

Перемикання між бюджетними акаунтами дозволяє вести з мобільного пристрою кілька бюджетів одночасно.

Wallet – Особисті фінанси

Wallet – це особистий гаманець, який дозволяє не тільки розподіляти витрати, але й управляти своїми транзакціями, які автоматично синхронізуються з вашим банком. Додаток підтримує близько 4000 банків і фінансових компаній. Мінусом програми є те, що ведення бюджету (заповнення статей розходів) є платною функцією. Одна з переваг – можливість встановлювати цілі та контролювати їх реалізацію.

Toshl

Додаток підтримує майже 200 валют, включаючи 30 криптовалют, і вносить відповідні зміни курсу. Імпортує дані з файлів онлайн-банку, нагадує про необхідність внести витрати у відповідні графи, автоматично синхронізується з сайтом. Стежити за бюджетом допоможуть цікаві монстри. Для консерваторів додаток генерує звіти в PDF, Excel і Google Docs. Програма має зрозумілий інтерфейс, з яким зможе розібратися навіть школяр.

Goodbudget

У цьому додатку користувач самостійно складаєте фінансовий план на тиждень, місяць, півроку, рік, вказуючи, скільки грошей має намір витратити на ту чи іншу статтю витрат. А програма підрахує, наскільки ви відійшли від плану і нагадає про це.

Monefy

Monefy – додаток із зручним і простим інтерфейсом, який допоможе вам організувати роботу зі своїми фінансами. Просто додаєте баланс на поточний період (тиждень, місяць) і занотовуєте витрати. Додаток нагадає про перевищення ліміту, а також допоможе відстежувати, на яку категорію ви регулярно витрачаєте більше дозволеного. Недоліком програми можна вважати платне додавання категорій, які наявні не в повному доступі.

Назад