На які цілі люди беруть онлайн-кредити?

15.11.2018

Не завжди вдається розрахувати свої гроші так, щоб їх вистачило до зарплати або на непередбачені витрати. Якщо ви в числі таких людей, не переймайтеся – подібні ситуації сьогодні не рідкість. Що ж робити, якщо коштів не вистачає, а вони потрібні терміново? Відповідь проста – взяти кредит онлайн на будь-які цілі в небанківській організації. Давайте дізнаємося, на що люди найчастіше беруть кредити в інтернеті?

1. Щоденні витрати

На першому місці, згідно з глобальною фінансовою статистикою, люди звертаються за мікрокредитами, коли їм потрібні гроші на невідкладні потреби. Найчастіше на їжу, оплату рахунків, комуналки. Крім того, онлайн-позики допоможуть вирішити питання з непередбаченими витратами. Наприклад, вкрали гроші на відпочинку, зламалася машина, квартиру затопили сусіди, знадобилася медична допомога у відрядженні, загубили квиток на потяг, не розрахували гроші на вечерю в ресторані тощо. У форс-мажорних ситуаціях, коли коштів не вистачає на щось життєво важливе, і виручають швидкі кредити на картку.

2. Оренда житла

Найчастіше після задоволення базових потреб людям необхідно розрахуватися за житло. Звісно тим, хто його орендує. Іноді ця стаття витрат може бути першочерговою, якщо з власником квартири не вдається домовитися про відстрочку оплати.

3. Ремонт

Ремонт – це така справа, на яку грошей завжди не залишається. Позичати у родичів не вихід, адже можна зіпсувати з ними відносини. Тому безболісний спосіб закінчити ремонт – взяти короткостроковий кредит. Так ви зможете придбати необхідні будматеріали або, наприклад, меблі в вітальню чи аксесуари в ванну кімнату. Оформити онлайн-кредит до 15 000 грн можливо в сервісі Forza24 за вигідними тарифами.

4. Погашення кредиту в іншій фінустанові

Що робити, якщо у вас відкрита позика в певній фінансовій установі і на момент внесення планового платежу коштів не вистачає? Плюс небанківських організацій в тому, що з їх допомогою людина може швидко закрити борг в іншій компанії, без переплат. Окрім того, за допомогою невеликих позик легко перекрити попередній негативний досвід кредитування, якщо він був. Тобто поліпшити свою кредитну історію.

5. Подарунки, акційні покупки

Ну як же без приємних дрібниць життя? Адже саме вони роблять його більш яскравим і насиченим. Але дуже часто ми не дозволяємо собі подарунки близьким людям з банальної причини відсутності грошей. Те ж стосується й емоційних придбань. Якщо іноді хочеться побалувати себе чи своїх рідних приємними подарунками, а грошей немає, - візьміть кредит до зарплати в небанківських компаніях, наприклад, на Forza24. До того ж, перша позика в ній обійдеться майже безкоштовно – всього під 0,01% на день.

6. Відпустка

Хто не спокушався придбати гарячий тур в країну, про який давно мріяв? Та на заваді як завжди стоять гроші. Точніше, їх відсутність. Якщо ви завзятий мандрівник або просто плануєте незабутній відпочинок, є хороша можливість не відкладати бажання на потім. Оформіть невелику позику у фінансовій організації Forza24 – до наступної зарплати в будь-який час доби та отримайте гроші на картку за декілька хвилин. 

Як бачите, онлайн-кредитування – зручна послуга, яку пропонують фінансові компанії взамін вимогливим банкам. Головна перевага мікропозик перед банками чи ломбардами полягає в тому, що гроші можна отримати «тут і зараз» за короткий проміжок часу. Має значення і те, що довідка про доходи та досвід кредитування в інших фінустановах не знадобиться. Основні вимоги до позичальників на Forza24 – це наявність даних паспорта, ІПН, банківської картки і будь-якого гаджета з інтернетом.

Назад