Коли потрібні послуги компанії ТОВ "ФК" Форза "?

Всі стикаються з фінансовими труднощами і непередбаченими ситуаціями. Як правило, в таких випадках ми звертаємося за допомогою до рідних, друзів, колег, що саме собою ставить нас в незручне становище. Часто на фінансовому фундаменті псуються стосунки. Буває, ми змушені йти в ломбард, але зв'язуватися з запорукою і передачею в чужі руки дорогих нам речей - не найкращий вихід. Якщо ж наважуємося взяти кредит в банку, ми зустрічаємо інші труднощі: збір пакету документів, стомлююче очікування рішення від банку і багато інших аспектів.

Клієнт визначає сам, скільки він хоче взяти в борг, на скільки днів; ми розраховуємо відсотки і повну суму, негайно, і показуємо цю суму клієнтові. Після прийняття позитивного рішення за заявкою ми можемо надати кредит протягом декількох хвилин. Повернення кредиту також не викликає незручностей і проходить швидко і безперешкодно для клієнта.

Внутрішні правила надання коштів у позику на умовах фінансового кредиту Додаток № 1 Заява про надання згоди Додаток № 2 Договір про надання позики на умовах фінансового кредиту Додаток № 3 Заява про надання згоди (юр.особи) Додаток № 4 Кредитний договір (юр.особи) Тарифи Паспорт споживчого кредиту Розкриття інформації про компанію Правила про надання послуг з факторингу Фінансова звітність за 2018 рік

Свідоцтво ФК №1009 від 27.03.2018 р. Ліцензії Нацкомфінпослуг, видані згідно розпорядження № 559 від 13.04.2018 р.

Реквізити органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг:

Адреса: 01001, м. Київ-1, вулиця Б. Грінченка, 3

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг:

(044)-234-39-46 https://www.nfp.gov.ua/ua/Kontaktnyi-dovidnyk.html

Реквізити органів з питань захисту прав споживачів:

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Адреса: 01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1

(044)-279-12-70 http://www.consumer.gov.ua/Contact/

Контакти головних управлінь в областях та м.Києві

http://www.consumer.gov.ua/ContentPages/Kontakti_Terorganiv/139/
Процентна ставка

На Forza24 стандартна процентна ставка за кредитом становить 2% на день, або 730% на рік. Приклад розрахунку стандартної процентної ставки: при оформленні позики на суму 1000 грн на строк 65 днів* розмір переплати складе 1 300 грн.

* За умови пролонгації кредиту.

Прострочення

У разі невиконання клієнтом зобов'язань перед фінансовою компанією і порушення строків оплати кредиту процентна ставка буде збільшена до 2,5% за кожен день прострочення.

Наслідки невиплати

Якщо клієнт навмисне ухиляється від виплати кредиту, компанія має право передати інформацію по даній заборгованості в бюро кредитних історій, а також діяти в порядку, передбаченому чинним законодавством України. Подібні ситуації негативно вплинуть на кредитний рейтинг позичальника і на його подальші спроби взяти кредит в інших фінансових установах.